על המעבדה

שירותי חיוך חובק עולם

TOP SERVICE הינה מן החברות המובילות בתחום הלינגואלי באורתודונטיה. נוסדה ב-1997 ופיתחה שיטת טיפול חדשה לחלוטין תחת שם המותג – INCOGNITO. השיטה פתרה בעיות וקשיים רבים שהיו קיימים בטיפול הלינגואלי. עבור המטופל המשמעות היא שיפורים רבים בנוחות ובמשך זמן הטיפול ואילו עבור האורתודונט המשמעות הינה פחות מאמצים וזמן שהושקעו במיקום מדויק.

התאמה ומחקר בינתחומי

Dr. Wiechmann – אורתודונט וממציא השיטה עבד בשיתוף עם ראלף פאל- מהנדס אוירונאוטיקה, כדי לפתח את העברת שיטת המיקום האופטימאלית ,עיקרון TOP’S  המאפשר ייצור במחשב של הסמכים והחוטים על פי הזמנה. היתרון לאורתודונטים הינו במיקום בטוח ופשוט של הסמכים המוזמנים בפיו של המטופל במאמץ מזערי. Top Service   מציעה מגוון קורסים לרופאים מעוניינים.

טכנולוגיה רפואית מבית  3M

מאז 2008 TOP SERVICE שייכת לקונצרן 3M העומד מאחורי המותגים Post-it, Scotch, Scotch- Brite ו- INCOGNITO הוא חלק מן המוצרים האורתודונטים של 3M הנמכר כיום תחת  3M Unitek.

מיומנות מדויקת וטכנולוגיה חדשנית – המיוצרת בגרמניה

היום TOP SERVICE  מנוהלת על ידי 3M והמעבדות בבאד-אסן מעסיקות 180 מומחים המעורבים בפיתוח המתמשך של חברת היי-טק זו, ביניהם אורתודונטים, טכנאי שיניים, צורפים , מהנדסי מכונות, מומחי תקשורת ואחראי תכתובת בשפות זרות.

החל ממאי 2008 (Quality Management System(QM  ב-TOP SERVICE קיבלה את אישור TUV בתיאום עם DIN EN ISO 13485;2003/AC;  המחודש בקביעות.