המשימה: אינקוגניטו!
היעד: מוסתר ובילתי נראה

סמכי אינקוגניטו מגדירים מחדש את פני האורתודונטיה. סמכים לינגואלים בלתי נראים אלה הם אלטרנטיבה חדשנית ונוחה למראה הכבד והמסורבל של סמכי המתכת המודבקים על השיניים הקדמיות והאחוריות.

אם רצית לתקן ולשפר את הופעתך, או במקרה של תיקון אוקלוזאלי שהפך צורך הכרח רפואי , שיטת INCOGNITO  מציעה תוצאות מצוינות אסתטיות ואורתודונטיות.
 

האם אתה שומר סוד?

גם אנחנו! בזכות סמכי אינקוגניטו אף אחד מלבד האורתודונט שלך ומלבדך יידע שאתה מרכיב סמכים. אף אתה עצמך עלול לשכוח שאתה מרכיב אותם. הסמכים הללו  מיוצרים בלעדית לכל מטופל, הם בעלי פרופיל נמוך יותר מסמכים רגילים ולכן רמת נוחות גבוהה עימם מובטחת.  בעיות כגון תקופת הסתגלות ארוכה ואי נוחות בזמן הדיבור אפיינו  יותר את הדור הישן של הסמכים. השיטה שלנו מעניקה תוצאות מהירות ונראות לעין, כך שהדבר היחיד המזכיר לך את סמכי אינקוגניטו הוא החיוך החדש שלך בכל פעם שאתה מביט במראה.

האם לא כל החתולים אפורים בלילה?

אמרה זו תהיה בקרוב בלתי רלוונטית עבורך, משום שמערכת אינקוגניטו מורכבת בעיקרה מזהב ומבטיחה התאמה אופטימלית (מרבית)- ביום ובלילה.

סמכים בלתי נראים- הצלחה נראית לעין

שלא בדומה למערכות אחרות, תוכל לראות בהצלחת הטיפול כבר במהלך השבועות הראשונים. לא יהיו סמכים שיודבקו לחלק החיצוני והנראה של שיניך כדי לשמר את מראה החיוך החדש שלך. התחושה  הראשונית של גוף זר בפיך בדרך כלל נעלמת בתוך מספר ימים ותהליך ההסתגלות הינו פחות משבועיים.

כוון עצמך לעבר החיוך – סודיות מובטחת

במשך תקופה ארוכה תיקונים אורתודונטיים היו מילה נרדפת להגבלות בפעילות היומיומית ועדיין כמעט כולם רוצים בשיניים בריאות ובחיוך מנצח. שיניים שמורות היטב מבטיחות הצלחה גדולה יותר בחייך האישיים והמקצועיים אך גם בטחון עצמי ובריאות דנטלית לטווח רחוק.

לא חשוב מהי הסיבה לבחירתך בסמכים בלתי נראים, הסוד היפהפה שלך יישאר אינקוגניטו.

מעוניין לקבל מידע נוסף לגבי סמכי Incognito

לאינפורמציה נוספת על החיוך החדש העתידי שלך, פנה לאורתודונט המוסמך המטפל בשיטת אינקוגניטו  שישמח לספק לך פרטים נוספים ודפי מידע מתאימים.סמכי אינקוגניטו מרשימים כחיוך החדש שלך!