כיצד זה עובד

קבל את התוצאות האופטימליות עם אינקוגניטו

כשאתה בוחר בסמכים הבלתי נראים של incognito אתה בוחר בטיפול המותאם במיוחד בשבילך. השיטה מבוססת על מודל גבס מדויק שמיוצר על בסיס מיטבע מדויק של לסתות המטופל. סמכי incognito מעוצבים ומיוצרים במיוחד בשבילך, בטכנולוגיה מתקדמת ביותר. התוצאות מדהימות- החיוך החדש שלך מושלם.

 הסמכים של  אינקוגניטו יישור שיניים בהתאמה אישית

הסמכים של אינקוגניטו מעניקים אפשרות לטיפול אורתודונטי אשר מודבק על חלקה האחורי של השן, דבר ההופך את הטיפול לכמעט בלתי נראה לעין . הסמכים מיוצרים ומותאמים עבורך באופן אישי באמצעות תהליך חדשני ומתקדם. האורתודונט שלך , המוסמך לעבוד בשיטת אינקוגניטו, לוקח מידות מדויקות של שינייך על פי מודל זה מיוצרים  הסמכים שיודבקו לאחר מכן על שינייך. הסמכים בשיטת אינקוגניטו מיוצרים באופן אישי  ובהתאמה מדויקת עבורך  בתהליך מעבדתי מתוחכם ב’באד-אסן’ אשר בגרמניה. זמן קצר לאחר שהאורתודנט ידביק בפיך את הסמכים שיוצרו במיוחד עבורך,  ניתן יהיה להבחין בשינויים מידיים. וזו היא רק ההתחלה עד לקבלת התוצאות האופטימליות הרצויות בטיפול.

ההצלחה שלך בעזרת  הסמכים של אינקוגניטו!

כל סוגי המקרים שמצריכים יישור שיניים יכולים להיות מטופלים בשיטת אינקוגניטו . גם מקרים הנראים כבלתי אפשריים לטיפול, ניתנים לתיקון בהצלחה רבה בעזרת שיטת אינקוגניטו.

סיפור הצלחה

‘סמכים‘ הם המבנים הקטנים המודבקים לשיניך והם אלה המעבירים את הכוחות מן החוט לכל שן ושן. הסמכים בשיטת אינקוגניטו מודבקים לחלק הפנימי של השיניים – שיטה חדשנית  שפותחה במיוחד לאנשים שהאסתטיקה חשובה להם. ‘חריץ’– זהו שקע מאורך הממוקם בתוך הסמך אשר בו נמצא  חוט המתכת.
‘חוט מתכת’– מועבר בתוך חריצי הסמכים והוא זה שאחראי על תזוזת השיניים בכיוון הרצוי עד למיקומם הנכון.
‘גומיות’– מצמידות את חוט המתכת לכל סמך וסמך .