קצת עלינו

חברת אינטרטק בע”מ עוסקת בתחום האורתודונטיה משנת 1988.
עם כניסתנו לענף חלה תפנית בשוק האורתודונטי והוצעו לרופאים מגוון רחב של מוצרים, זמינות חומרים, שרות מקצועי ותמיכה מעל הכל.

אינטרטק החלה דרכה כנציגת חברת ORTHO ORGANIZERS חברה בעשירון העליון מבין החברות היצרניות בתחום. התפתחות מהירה ופיתוח השוק המקומי, העניקו תנופה לאינטרטק ובשנת 1991 הפכה לנציגתה הבלעדית של חברת 3M UNITEK, הגדולה והמובילה בעולם בתחום האורתודונטיה.

יחד עם הכנסת אינקוגניטו למשפחת 3M בשנת 2008 , אינטרטק ומעבדות  TOP’S מגרמניה חתמו על הסכם שיווק של המוצר אינקוגניטו אשר נמצא בקידמה הטכנולוגית היום בשוק האורתודונטיה הלינגואלית והבילתי נראית. המטופל נותר רגוע ומאחורי השיניים חוץ מסמכי זהב, מורכבת שיא הטכנולוגיה כדי שיוכל לחייך במהרה.

חברתנו מציעה ללקוחותיה אינספור אפשרויות בעלות מעוף וחזון לעתיד והסיסמה שחרטנו על דגלנו הינה איכות והתחדשות.
כיום אנו חברה מובילה בתחום האורתודונטיה, מייבאים ומשווקים לכלל ציבור המומחים ולשוק המקומי משמע, אוניברסיטאות, צ.ה.ל., בתי חולים, קופות ציבוריות ופרטיות. לכל רופא המתמחה בתחום מוצע המלאי הגדול ביותר בארץ עם זמינות של אלפי פריטים, וקבלת שירות מיידי בעזרת מערכת לוגיסטית יעילה ואספקה מהיום למחר.

אינטרטק משקיעה משאבים רבים כדי לקדם את היחס הטוב באינטראקציה עם הלקוחות ומציעה מגוון התנסויות, השתלמויות, כנסים ומוצרים חדשים המגיעים עד למרפאתך.
אנו מזמינים אותך, מטופל או רופא לבקר באתרנו ולשמור על קשר, כך שתוכל/י להיות מעודכן/ת כל העת בתחום.

ב ב ר כ ה ,

צוות אינטרטק